ilkadım Belediyesi Mafen Eğitim Kurumu ile Eğitimde İndirim Protokolü İmzaladı

İlkadım Belediyesi’nde Belediye çalışanlarına 1. derece yakınlarına yapılacak eğitim desteği protokolü ile 1 yıl geçerli olmak üzere yüzde %35 indirim sağlanacak protokol imzalandı.

ilkadım Belediyesi Mafen Eğitim Kurumu ile Eğitimde İndirim Protokolü İmzaladı

Özel eğitim kurslarından indirimli yararlanmaya yönelik İlkadım Belediyesi, MAFEN Eğitim kurumları ile eğitimde indirim protokolü imzaladı. Başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine, İlkadım  Belediyesi Başkan Vekili Emre Taha Özyar, MAFEN Genel Koordinatörü İnci Gülüzar Bayramkaya, Ebru Aydın Gül, Seray Öz katılım sağladı. Yapılan protokol ile 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı için belediye çalışanlarına 1. derece yakınlarına yapılacak eğitim desteği protokolü ile 1 yıl geçerli olmak üzere başvuru yapanlara yüzde %35 indirim yapılacak.

Belediye çalışanlarına ve yakınlarına indirimli eğitim desteği için imzalanan protokol sonrası açıklama yapan İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Emre Taha Özyar, “İlkadım Belediyesi personelimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344