Öğrenciler ve veliler sınavlara adapte oluyor! Tekkeköy Haber

Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu öğrencileri ve velileri başta sınav kaygısı olmak üzere birçok farklı konuda alanında uzman kişilerin katılımıyla düzenlenen seminerlerle bilinçleniyor.

Öğrenciler ve veliler sınavlara adapte oluyor! Tekkeköy Haber

Tekkeköy yeniliğe yenilik, eğitime eğitim, gelişime gelişim katıyor. 19 Mayıs Ortaokulu  Uzman Dr Çocuk ve Ergen Psikatristi Melih Nuri Karakurt’u okullarına davet ederek veli ve öğrencilerle buluşturdu. Uzm. Dr. Melih Nuri Karakurt veliler ile bilinçli teknoloji kullanımı ve dijital dünya hakkında söyleşi yaptı. Ardından öğrencilere sınav kaygısı hakkında bilgi vererek seminer yaptı. 
Öğrencilerin başarılı olabilmesi için büyük emek sarf ettiklerine değinen 19 Mayıs Ortaokulu Müdürü Mustafa Avcı, “okulumuzda bugün olduğu gibi bugünden sonrada bu tarz etkinlikleri ve alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek söyleşileri sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki SELEN
Zeki SELEN - 1 ay Önce

Bence harika bir olay.... Melih Bey'e, müdurümüze, rehber öğretmenimize teşekkurler... doğru kişiden... doğru bilgiler..

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344