Öğretmenim Doğa eTwinning Projesinden Etkileyici Sunum

Öğretmenim Doğa/My Teacher is Nature” adlı e Twinning projesi kapsamında öğrenciler güzellikeri ile büyüleyen baharın habercisi olan çiçekleri tanıtarak sunum yaptı.

Öğretmenim Doğa eTwinning Projesinden Etkileyici Sunum

Öğretmenim Doğa eTwinning Projesi ile güzel bilgileri, orman sevgisini, doğa sevgisini, eğitimin her alanda yapılabileceğini anlatan bu güzel proje yine etkileyici sunumu,  eğitici bilgileri ,şifa ve güzellikleri ile  büyüleyen, baharın müjdecisi, sevginin ifadesi, şifa veren, evimizi, bahçemizi, doğamızı kısacası dünyamızı güzelleştiren çiçekleri tanıtıyor.

Öğretmenim Doğa projesi Sevgi Çiçekleri Takımı ekolojik okur yazarlık kapsamında, Çarşamba Atatürk İlkokulu Öğretmeni Sevgi Minuz ve Canik Toptepe İlkokulu Öğretmeni Zeliha Canbolat liderliğinde Azerbaycan, Karabağ ve Türkiye de yetişen rengarenk Çiçekleri tanıtarak, hikayelerini anlatarak çiçeklerin büyülü dünyasında  kısa bir yolculuğa çıkardılar. Öğretmenim Doğa eTwinning Projesi yine eğitici bilgileri ve görsel sunumları ile göz doldurdu.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344