OMÜ’de Eğiticilerin Eğitimi Başarıyla Tamamlandı

Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) akademik verimlilik ve sinerjiyi bütün birimlerine yansıtmak amacıyla düzenlediği “Eğiticilerin Eğitimi” programı, 5 günlük periyodun ardından sona erdi.

OMÜ’de Eğiticilerin Eğitimi Başarıyla Tamamlandı

Ziraat Fakültesi akademisyenleri için 13-17 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenen eğitimde
güncel öğretim, yöntem ve teknikleri anlatıldı. Akademisyenlerin tecrübelerini paylaştıkları eğitim programında 5 ayrı üniversiteden 8 akademisyen eğitimleri yürüttü.

Doç. Dr. Bayram Özer’in koordinatörlüğünde yürütülen programa; OMÜ’den Doç. Dr. Şener Şentürk, Doç. Dr. Yaşar Barut ve Dr. Öğr. Üyesi Kemal Özcan eğitimci olarak katıldı. Ayrıca Fırat Üniversitesinden Prof. Dr. Burhan Akpınar,  Atatürk Üniversitesinden Doç. Dr. Ceyhun Ozan, Gaziantep Üniversitesinden Doç. Dr. Recep Kahramanoğlu ve Iğdır Üniversitesinden Doç. Dr. Volkan Duran da programda eğitici olarak görev aldı.

Programın son günü yüz yüze yapılan atölye çalışmalarıyla tamamlandı. Eğitime katılan eğiticilere teşekkür belgeleri ile Ziraat Fakültesinden 33 öğretim üyesine katılım belgeleri Genel Sekreter Prof. Dr. Hüseyin Gençcelep tarafından takdim edildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344