banner341

PUAMER’den Emniyet Mensuplarına İletişim Dersi

İçişleri Bakanlığı tarafından il emniyet müdürlüklerinde verilmesi kararlaştırılan “Trafik Denetlemelerinde Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi”, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezinin (PUAMER) katkılarıyla tamamlandı.

ABONE OL

Samsun Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen ve 23 Kasım – 1 Aralık 2020 tarihleri arasını kapsayan eğitim programından trafik denetleme birimlerinde görev yapan trafik personeli yararlandı.

Eğitime; OMÜ PUAMER Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Aysu Gül Şanli, Öğr. Gör. Uğur Kaçmaz, Öğr. Gör. Mustafa Selim Altınışık ve Arş. Gör. Doğan Güneş Temli, sunumlarıyla katkıda bulundu.

Çeşitli uygulamalara da yer verilen eğitimde Trafik Şube Müdürü Başkomiser Zafer Yazıcıoğlu tarafından katılımcı akademisyenlere teşekkür plaketleri takdim edildi.

Eğitim sürecini değerlendiren PUAMER Müdürü Prof. Dr. Bozkurt Koç “Güzel ve verimli bir eğitim süreci yaşadık. Çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ayrıca bizler için önemli bir yeri ve değeri olan Emniyet Teşkilatımıza katkı sağlamak mutluluk verici. Bu bağlamda Emniyet personelimize de teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4