Rektör Ünal Dijital Dönüşüm Etkinliğinde

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenen ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri’nin konuşmacı olduğu ‘Dijital Dönüşüm’ etkinliğine katıldı.

Rektör Ünal Dijital Dönüşüm Etkinliğinde

Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen programda konuşmacı Dr. Ömer İleri, metaverse, dijital dönüşüm, siber güvenlik, e-atık, enerji gibi konulardan ve bu konularla ilgili devlet politikalarından bahsetti. Konuşmasının ardından öğrencilerden gelen soruları cevaplayan Demir, ‘Artık oyunu kuran taraftayız. Bu devlet olarak birçok alanda elimizi güçlendiriyor. Bunun farkında olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.’ dedi. 
Etkinliğe Rektör Ünal’ın yanı sıra, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çalışıcı, Ak Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, ÜniAk Başkanı Enes Melih Aktürk ve öğrenciler katıldı. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344