Saliha Erdim Eğitim Bir-Senli Kadınlarla Buluştu

Eğitim- Bir –Sen Samsun 1 nolu Kadın Komisyonu tarafından organize edilen geceye Saliha Erdim damgasını vurdu.

Saliha Erdim Eğitim Bir-Senli Kadınlarla Buluştu

Uzman aile danışmanı –yazar Saliha Erdim  konuşmacı olarak katıldığı program Ömer Halis Demir salonunda gerçekleştirildi.Proğram Eğitim Bir-Sen kadın komisyonu başkanı Nimet Bolat’ın selamlama konuşması ile başladı.Proğrama Eğitim –Bir- Sen’li kadın üyeleri ve Samsunlu kadınlar katıldı.

‘Çocuklarımızı nasıl büyütmeliyiz?’ başlığı altında yapılan konuşma da sevgi temelli yaklaşımın altı çizildi.’insan ve insanlığın ayakta kalabilmesi sevgi medeniyeti ile,insanlığın gönlünde sevgi kabiliyetini açığa çıkarması ile olur. İnsanı ayakta tutan iki dinamik sistem vardır.Biri iskelet sistemi diğeri moral sistemidir. Kendimizi iyi hissetmemiz bütün iyi işlerin başlanğıcıdır. İşe kendimizi sevmekle başlamak gerekir.Kendisini sevmeyen değer vermeyen Rabbini bile sevemez.Sevmek bir görevdir. Var olduğumuz için Alllah bizi değerli kıldı. İnsan, Alllah’ın gözbebeğidir.Hayatı, ibadete çevirecek bir anlayış ve algı içerisinde olmak, insanın kendisine iyi gelecektir.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2022, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344