Samsun Üniversitesi'nde İki Yeni Yüksek Lisans Programı Açıldı

Samsun Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde yeni açılan tezli yüksek lisans programları öğrencilerini bekliyor.

Samsun Üniversitesi'nde İki Yeni Yüksek Lisans Programı Açıldı

Samsun Üniversitesi Yüksek Lisans Programı var mı? Samsun Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde tezli yüksek lisans programları açıldı.
Samsun’da nitelikli toplum için nitelikli üniversite sloganı ile kurulan ve gelişimine hızla devam eden Samsun Üniversitesi yeni açılan programların yanı sıra; Makine Mühendisliği ve Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Doktora programları, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Kamu Yönetimi, Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Sosyoloji, Ekonomi, Uçak ve Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği Tezli yüksek lisans programları olmak üzere 13 adet Tezli Yüksek Lisans programı ve Uluslararası Ticaret Tezsiz Yüksek Lisans programı ile eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ediyor.
Yeni açılan tezli yüksek lisans programları önümüzdeki eğitim öğretim döneminde öğrencileri ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344