Tekkeköy Tabiat Tarih ve Arkeoloji Okulu Projesi hayata geçiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu için ilk adımların atıldığını müjdeledi.

Tekkeköy Tabiat Tarih ve Arkeoloji Okulu Projesi hayata geçiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, içinde bilim ve zanaat atölyelerinden ağaç eve kadar birçok alan bulunduracak tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu için ilk adımların atıldığını söyledi. 
Yavuzlar Mahallesi'nde atıl durumda bulunan okul için harekete geçen Tekkeköy Belediyesi yeni bir proje kazandırıyor. Okulun Tekkeköy Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu olması için hazırlanan taslak proje kapsamında yetkililer yerinde incelemelerde bulundular. 
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Belediye Başkanı Togar, "İçinde üretim, arkeoloji ve bilim, sanat ve zanaat atölyeleri ile ekin dikim alanı, kazı alanı, okçuluk alanı, macera parkuru, yürüyüş ve bisiklet yolu, açık hava sınıfı ve ağaç ev bulunacak olan Tekkeköy Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu projemizi hayata geçirmek için ilk adımları atmaya başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344