banner433

Uzaktan Eğitim 23 Kasım 2020 Pazartesi tekrar başlıyor

Yüz yüze eğitimlerde kademeli olarak başlanmıştı. Korona virüs artışlarının önüne geçilebilmesi için Uzaktan eğitime geçilmeye karar verildi.

Uzaktan Eğitim 23 Kasım 2020 Pazartesi tekrar başlıyor

İlk ara tatilin ardından başlayacak olan uzaktan eğitim sürecine, 4 Ocak 2021 Pazartesi gününe kadar devam edilecek.
Birinci dönem ara tatili, 16 Kasım Pazartesi günü başladı ve 20 Kasım Cuma sona erdi. Ara tatilde öğretmenler, mesleki gelişim programlarına çevrim içi ortamda katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Kabine Toplantısı'nda, 20 Kasım 2020 Cuma'dan 4 Ocak 2021 Pazartesi'ye kadar resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edilmesi kararı alındı.

Buna göre, ilkokul, ortaokul ve liseler, özel eğitim okulları ve sınıfları, meslek liselerindeki uygulamalı dersler ile özel öğretim kursları ile destekleme ve yetiştirme kursları ve takviye kurslarında da bu süreçte yüz yüze eğitim yapılmayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344