Yabancı Dil Eğitim Kursundan Görkemli Açılış

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Aday Eğitim Kurumları ve American LIFE Samsun çözüm ortaklığı ile Aday Yabancı Dil Kursu açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Yabancı Dil Eğitim Kursundan Görkemli Açılış ABONE OL

İsmetpaşa Mahallesinde Yabancı Dil Kursu binası önünde açılış töreni düzenlendi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan tören, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü 
‘EĞİTİMDE ÖNCÜ BİR MARKA’ 
Açılış konuşmasını yapan Aday Eğitim Kurumları Kurucusu Yüksel Kaygısız, “Açılışımıza hepiniz hoş geldiniz. Yabancı Dil Kursumuz için destek aldığımız American LIFE Kurumu da buradalar. Onlar da bilgilendirme yapacaklar. Bizim buradaki farkımız yaş kavramı olmadan, anaokulundan başlayarak üniversite alanına kadar, yabancı dil alanında eğitim alınacak bir kurumuz. Bafra’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
‘İLÇEYE BÜYÜK DEĞER KATACAK’ 
American LIFE kurucularından olan Sedat Uygun, “American Life 53 bayisiyle neyi yapıyorsa, Bafra için daha fazlasını yapabilmek için uğraştık.  Sadece İngilizce değil, aklınıza gelebilecek herhangi bir yabancı dilde eğitim verebiliyoruz. Bunun yanında yurt dışı danışmanlığı da, Bafra ilçemiz için önemli bir katma değer sağlayacak. Anaokulundan itibaren başlayarak tüm eğitimi boyunca gençlerimizi hazırlıyoruz” diye konuştu  
‘BÜYÜK BİR KATKI SAĞLAYACAK'
Açılışta konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Aday Eğitim Kurumları Bafra’da eğitim noktasında çok ciddi katkı sağlayan bir kuruluş. Özel okullarımız bu yükün altına girdiği anda devletimizin de yükü azalacaktır. Bafra’ya katkı sağlıyorlar. Bundan sonra daha güzel hizmetlerini görmeyi arzuluyoruz ”şeklinde konuştu. 
‘BAFRA İÇİN GÜZEL BİR ATILIM’
Hayırlara vesile olmasını dileyen Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, “Yabancı dil bilen insanlara ihtiyacımız var. Bu kurumun bir nebze bu açığı giderip ona destek olacağını düşünüyorum. Yeni kurumumuzun Bafra’ya, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
AÇILIŞINI BİRLİKTE YAPTILAR
Konuşmaların ardından Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Amerikan Life Kurucularından Sedat Uygun, Aday Eğitim Kurumları Kurucusu Yüksel Kaygısız, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu açılış kurdelesini kesti.

Haber:Köksal ÖNER
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4