banner367
banner375

Yüz Yüze Eğitim'de gelişme, Bakan Selçuk'tan açıklama

Milyonlarca öğrencinin ve ailelerinin beklediği son dakika haberi 'yüz yüze eğitim' Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama geldi.

Yüz Yüze Eğitim'de gelişme, Bakan Selçuk'tan açıklama ABONE OL
banner371

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yaptığı açıklamada "Birtakım teknik hazırlıklarımız var, çok kısa süre içerisinde gereken açıklamalar yapılacak." ifadelerini kullandı.
Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı açıklamada "Hem yüz yüze eğitimi hem de uzaktan eğitimi birlikte gerçekleştireceğimiz bir sistemle devam edeceğiz. Ailelerin tercihine göre, okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizden başlayarak okullarımızı eğitim öğretime açıyoruz." ifadelerini kullandı.

"Çocuklarımızın eğitim hayatının aksamadan devam etmesi tek gayemiz" 
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, ''Yeni dönemde eğitim öğretime salgın şartlarını da dikkate alarak yüz yüze ve uzaktan eğitimi birlikte gerçekleştireceğimiz sisteme devam edeceğiz. Ailelerin tercihlerine göre okul öncesi ve 1. sınıftan başlayarak okullarımızı eğitim öğretime açıyoruz. Bu uygulama salgının seyrine göre şehirlerimizde farklılık gösterecektir. Çocuklarımızın eğitim hayatının aksamadan devam etmesi tek gayemizdir'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 13:39
banner346
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner370

banner344

banner4

banner366