banner438

Yüz Yüze Eğitim'de son dakika gelişme

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ardından yüz yüze eğitim açıklamasında bulundu.

Yüz Yüze Eğitim'de son dakika gelişme

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AVM’lerin de okulların da kapanmayacağını belirterek, “Artık aşı var. Elimizde bir güç var. O da aşı. Elimizde yeterince aşımız var. Yerli aşımız da önümüzdeki aylarda devreye girmiş olur.Aşı gibi bir gücümüz olduğunda toplumsal bağışıklığın elde edilmesi temel hedefimiz. Bunun için AVM’lerin kapanması ya da yeni dönemde kapanmaları gündeme almak istemiyoruz. Yeni dönemde kişisel tedbirlerin devreye girdiği, kişisel güvenlik çemberinin daha çok önemsendiği ve aşılamayı ön planda hedeflediğimiz bir dönem olarak görüyoruz. 

Bakan Koca, yeni dönemde kısıtlamaları gündemimize almak istemiyoruz. Okullar ve yükseköğrenim de dahil olmak üzere asla kapanmayacak olan kurumlar olacak” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344