banner341

agromec İzmir Tarım Fuarı’nda da farkını gösterdi

1 Ekim 2017’de 60.yılını kutlayan Agromec, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle, katıldığı fuarlarda yoğun ilgi görürken son olarak İzmir Tarım Fuarı 2017’de de açtığı standla adından söz ettirdi.

agromec İzmir Tarım Fuarı’nda da farkını gösterdi ABONE OL

Standında sergilediği, motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri  gibi pek çok ürünle tam not alıyor.

Bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu, fuarcılığında markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu  Başkanı Kerem Özal, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Agromec Genel Müdürü Salih Özal, ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve  yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Antalya, İzmir, Denizli, Ankara, Adana, Samsun gibi üst düzey fuarlara, özel tasarım standımızla beraber, direk olarak kendimiz katılıyoruz.

Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor.Bu fuarda da standımıza İlgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz diyen Özal, fuarlarda dünya markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz diyerek sözlerini noktaldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 06:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4