banner341

agromec Yeşilyurt AVM'de

40 yıl önce Osman Özal tarafından Samsun’da kurulan Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış TİC. LTD. ŞTİ, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle farkını ortaya koyan agromec markasıyla, Yeşilyurt AVM'de açtığı standla da adından söz ettiriyor.

agromec Yeşilyurt AVM'de ABONE OL

Samsun’un ulusal markası Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış TİC. LTD. ŞTİ., agromec markasıyla Yeşilyurt AVM.’de açtığı standla yoğun ilgi görüyor. Yaklaşık 4 bin ürün çeşidi ile farkını ortaya koyan agromec, standta sergilediği motorlu testere, elektrikli testere, motorlu tırpan, elektrikli çim biçme, benzinli çim biçme, koruyucu maskeler, tırpan bıçağı, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri  gibi pek çok ürünle tam not alıyor. Bu tip aktivitelere çok önem verdiklerini kaydeden Kemal Zirai Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Kerem ÖZAL, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak Şehrimize daima katkı sağlıyoruz dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI
Kemal Zirai Aletleri Genel Müdürü Salih Özal ve ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan ulusal bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak AVM.standlarını çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve  yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara, Çorum Fuarlar'ına ve çeşitli AVM.'lere direk kendimiz katılıyoruz.Stand aktiviteleri ve fuar organizasyonları tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor.Bu yüzden, kendi şehrimiz olan Samsun'da ne fuarı düzenlenirse düzenlensin, hangi AVM.bizi davet ederse etsin, sektör ayırt etmeksizin her organizasyona katılarak ilimize ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz.Yeşilyurt AVM.'de de standımıza İlgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz.Dünya Markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı standımıza bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 05:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4