banner433

ASRİAD'dan Samsun TSO'ya ziyaret

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.

ASRİAD'dan Samsun TSO'ya ziyaret

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün bulunduğu ziyarette Okudan, yürüttükleri faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu. Okudan, Samsun’a modern bir hizmet binası kazandıran Samsun TSO Yönetimi’ni de kutlayarak, güzel hizmetler temennisinde bulundu.
Ziyarette, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda yapısı ve yürüttükleri projeler hakkında Okudan’a bilgi verdi. 
Ziyaret sonrası ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Samsun TSO’nun ilk hizmet binasının fotoğrafını ve “Önce Nitelik” konulu plaketi takdim etti. Başkan Murzioğlu ise, ziyaretlerinden dolayı ASRİAD Yönetimi’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344