banner433

Bakan Albayrak'tan Orta Gelir Grubuna Konut Müjdesi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın TRT Haber’de açıkladığı paketin ayrıntıları netleşiyor.

Bakan Albayrak'tan Orta Gelir Grubuna Konut Müjdesi

Orta gelir grubunun ev sahibi olması için düşük maliyetli konut kredisi verilecek. Emekli ve çalışanların tatil için finansman ihtiyacı uygun şartlarda sağlanacak. Yerli üretim desteklenmeye devam edilecek. İşte yeni destek paketlerinin ayrıntıları.

Orta gelir grubunun ev sahibi olmasını sağlamak için yeni paket yolda. Kredi talepleri düşük maliyette ve uzun vadeli olacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın TRT Haber’de açıkladığı paketin ayrıntıları netleşiyor.

Normalleşme sonrasında emekli ve çalışanlar için de adım atılıyor. Tatil ve seyahat giderlerinin ihtiyaca göre ve uygun şartlarda sağlanması öngörülüyor. Hedef turizm sektörünü desteklemek. Bu hamleye firmaların da kampanyalarıyla destek vermesi bekleniyor.

Vatandaşların sosyal ihtiyaçlarının yanı sıra yerli üretim yapan sektörlere de desteklenecek. Bunlar arasında mobilya, elektronik ve beyaz eşya ile bisiklet, motosiklet, ev tekstili ve çeyiz gibi sektörler var.

Destek paketinin detaylarını 3 kamu bankası yarın açıklayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344