banner341

CEMSAN Trabzon’dan Dünya’ya açıldı

Bu güne kadar Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bir çok ilki gerçekleştirmiş CEMSAN, elektronik ve mekanik kısmı tamamen kendi AR-GE ekibi tarafından geliştirilmiş ve ülkemizde ilk kez üretilen 3 Fazlı Elektrikli Ani Su Isıtıcı grubu ile sadece ulusal değil uluslararası pazarda da rakiplerine karşı yenilikçi bir ürünle rekabet üstünlüğü elde etme şansını yakaladı.

CEMSAN Trabzon’dan Dünya’ya açıldı ABONE OL

Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde istihdam ettiği 85 personeli ile üretim gerçekleştiren CEMSAN Ltd.Şti. söz konusu ihraç ürünlerini Almanya, İngiltere, Fransa, ABD, Çin ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 55 ülkeye ihraç ediyor. Bu sayıyı yılsonuna kadar 70 ülkeye çıkarmayı hedefliyor.

Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, yönetici arkadaşlarıyla CEMSAN Ltd.Şti. ortaklarından Cemil Albayrak’ı ziyaret etti ve kutladı. Çelebi, ‘’Bu bir başarı öyküsüdür. Küçük bir ilçeden 55 ülkeye ihracat yapmak çoğu kişiye hayal gibi gelebilir. CEMSAN bunu gerçekleştirip; ilimizin, ilçemizin adını dünyaya duyurmuştur. Bu tür sanayicilerimize moral ve motivasyon olarak elimizden gelen her desteği vermeliyiz.’’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366