banner375

Derya Hanım 5 milyar dolar getiriyor!

Hong Kong, Avusturya, Rusya, Ukrayna, Romanya, İtalya, Lüksemburg ve İngiltere’de ortak yatırımları bulunan İma Group, global yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. İma Group, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nin başkenti Abu Dhabi’de, Kraliyet ailesine mensup Khalid Bin Ahmed Al Hamed’in sahibi olduğu KMK Inverstment şirketiyle 5 milyar dolarlık fon anlaşması imzaladı.

Derya Hanım 5 milyar dolar getiriyor! ABONE OL
banner371

İma Group Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, Kraliyet Sarayı’nda gerçekleşen imza töreninde yaptığı açıklamada, 5 milyar dolarlık fonun Türkiye’de eğitim, sağlık, enerji, inşaat başta olmak üzere çeşitli sektörlerde kullanılacağını söyledi.

İma Group’un "Her iyi fikir yatırıma değer" sloganı ile Türkiye yolculuğuna başladığını belirten Bağcı, Abu Dhabi’den gelecek fonun tamamının Türkiye’deki yatırıma değer projelere yönelik kullanılmak üzere yatırımcılara sunulacağını kaydetti.

ÖZEL JETİYLE GİTTİ

İma Grup Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, 5 milyar dolarlık fon anlaşmasını imzalamak üzere İma Grup’a ait özel jetle Abu Dhabi’ye uçtu. Temaslar sırasında İma Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çınar ve şirket yetkilileri de hazır bulundu.

Ayrıntılı bilgi için:

Ayşe Selin CAN

Tel: 05337041241

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 04:51
banner346
YORUM EKLE
YORUMLAR
dogukan malay
dogukan malay - 2 yıl Önce

ima group seyahat acentamızdan uçak bileti ve konaklama hizmeti aldı business uçtu suit odada konakladı ama hiçbirşekilde ödeme yapmıyor. özellikle kredi mağdurları çok var. ima group yönetim kurulu derya bağcı bir gününde ne yapar? bu işyerinde ödeme günleri yarındır uğurlu günü cumadır çünkü hiçbir cuma ödeme yapmaz. bu firmadan uzak durun.
hakkında çıkan haberlere bakınız;

http://www.tunaydingazetesi.com/makale/1996/dilsiz-seytan-olmayacagim/

https://www.youtube.com/watch?v=Klmkurs3lOY

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QKaE284to0c

https://www.youtube.com/watch?v=1yruvZSnxXg

Şirketin sahibi Derya Bağcı, hakkında ‘dolandırıcılık’ suçlaması ile 10’a yakın suç duyurusunda bulunulmuştu.İMA GROUP FON YATIRIMLARI ADI ALTINDA KREDI VERDIKLERINI SOYLEYEN AMA ASLA KARSILIGI OLMAYAN KREDILERDEN BAHSEDEN BIR FIRMADIR. BIZIM FIRMAMIZDAN SEYAHAT HIZMETI ALDILAR VE KESINLIKLE ODEME YAPMIYOR. SUREKLI OYALIYORLAR SAKIN BU FIRMAYA BULASMAYIN.Sahtekarlar Rezidance’da
BAsında haber yaptırıp , kredi ve fon sağlıyoruz diye şirketlerden kredi sigorta bedeli yada masraf adı altında milyonlarca lira toplayan ima grup ve ele başları derya bağcı, ahmet çınar için devleti göreve çağırıyoruz.Asla ama asla Kredi çıkmıyor. ben 150bin euro kaybettim.
Kredi yok vadettikleri cok yok 5 milyar dolar BAE yok kendi fonumuz 3 ay sonunda fesih yazisi proje vermedin. Ondan sonrs ugras sigorta bedelini almakla ama bir bakiyirsun krediler cikmis sirketleri kullanmuslar bu kadin yok efendim beyin cerrahi ekonamist bir suru diplomasi var. Evet agzindan devlet buyuklerinin isminide kullaniyor. Sahte banka swiftleri hazirliyor. Magdurlar zor durumda suan Derya Bagci Ahmet Cinar Ulas Güngör cete kurmuslar yetkililere sesleniyorum

sevcan tınaz
sevcan tınaz - 2 yıl Önce

Ben ima groupta idari işlerde çalıştım ve 5 ay boyunca bir kuruş bile maaş alamadım maaşımı alamayıncada işten ayrılmak zorunda kaldım. mağdur olan kişilere şunu söyleyebilirim Derya Bağcı her iş gününde işe geliyor ve bütün gün tek işi dolandırdığı insanlara ödemeniz bugün çıktı ödemeniz yolda kimsenin bizde parası kalmaz diyerek geçiyor. Bütün mağdurlara geçmiş olsun diyorum çünkü bu kadın dolandırdığı insanlardan aldığı paralarıda gayet lüks bir hayat yaşayarak yiyor.ima group artık torun centerda değildir insanları dolandırıp kaçmıştır hiçbir alacaklısı kendisine ulaşamamaktadır.
internete yazılan bütün yorumları siliyor çünkü insanları dolandırmaya devam ediyor.
İma şirketine ve derya Bağcı ya hala ulaşılamıyor ofis boş kaçmış gitmişler hala varmış gibi göstermeye çalışmak nedir yanıltıcı bir durum derya Bağcı önce borçlarını ödemeli.
Bu firma kredi fon yatırımları adı altında insanlardan paraları alıyorlar ve bir not kağıdına kaşe basıp şu kişiden şu kadar tutar aldım diye bu kağıdı ellerine veriyorlar tabikide kanunen hiçbir şekilde geçerliliği bulunmayan bir kağıt parçası.

SIRADAKİ HABER

banner370

banner344

banner4

banner366