Eminevim’de görev değişimi! Murat Hoşgör kimdir?

Tasarruf finansman sektörünün kurucu şirketi Eminevim’de, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Murat Hoşgör getirildi.

Eminevim’de görev değişimi! Murat Hoşgör kimdir?

Eminevim’den yapılan yazılı açıklamada, 10 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde yönetsel tecrübeye ve birikime sahip olan Murat Hoşgör’ün, 1 Kasım itibariyle şirketin Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildiği duyuruldu.  Daha önce Toshiba, Vaillant gibi uluslararası şirketlerde pazarlama, marka yönetimi ve kurumsal iletişim alanlarında yöneticilik deneyimi bulunan Hoşgör, aynı zamanda Hollanda, Rusya, Özbekistan gibi ülkelerde global ölçekteki firmalarda görev aldı.
Eminevim’de kurumsal iletişim çalışmaları ve yeni pazarlama stratejilerinin hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Hoşgör, şirket hedefleri doğrultusunda dijital ve geleneksel iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, müşteri deneyimi, kampanya yönetimi ve etkinlik stratejileri gibi süreçlerden sorumlu olacak.
Murat Hoşgör Hakkında
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Murat Hoşgör, aynı üniversitede global pazarlama alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi İşletme alanında doktora eğitimine devam eden Hoşgör, Stratejik Pazarlama Müdürlüğü yaptığı Toshiba, Marka Müdürü görevini üstlendiği Vaillant gibi farklı sektörlerdeki global firmalarda yönetsel pozisyonlarda görev almıştır. 10 yılı aşkın süredir yönetsel pozisyonlarda görevlerini sürdüren Hoşgör, ileri seviyede İngilizce, Rusça, Arnavutça ve Özbekçe bilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet Yeröz
Servet Yeröz - 7 ay Önce

Allah böyle genç yeteneklerin yolunu açık etsin

Nurhan çolakoğlu
Nurhan çolakoğlu - 7 ay Önce

Ülkemiz böyle örnek gençlerle dünyada sayılı ülkeler arasina girecek.

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344