Eren Günhan Ulusoy İş dünyasının en genç 4. CEO'su oldu

ULUSOY UN YÖNETİM KURULU BAŞKANI EREN GÜNHAN ULUSOY, İŞ DÜNYASININ EN GENÇ 4. CEO’SU OLDU.

Eren Günhan Ulusoy İş dünyasının en genç 4. CEO'su oldu

Türkiye’nin en saygın ekonomi dergilerinden Ekonomist, “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” listesinin ödül törenini 24 Ekim Perşembe günü Fairmont Otel’de düzenledi.  Listeye göre Ulusoy Un’un 2 milyar 900 milyon TL’lik cirosunu yöneten 38 yaşındaki Eren Günhan Ulusoy, iş dünyasının en genç 4. CEO’su olarak başarılarının arasına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’nin en büyük un firmalarından biri olan 50 yıllık Ulusoy Un, yıl boyunca aldığı ödüllerin arasına bir yenisini daha ekledi. Her yıl Türkiye’nin saygın ekonomi dergileri tarafından ödüllerle taçlandırılan Ulusoy Un, bu kez de Ekonomist dergisi tarafından “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” listesinde yerini aldı. Ulusoy Un’un genç yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Eren Günhan Ulusoy, yönettiği 2 milyar 900 milyon TL’lik ciroyla en genç 4. CEO olarak listede yerini aldı. 24 Ekim Perşembe günü İstanbul Fairmont Otel’de düzenlenen “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” ödül töreninde, ödülünü alan Eren Günhan Ulusoy, 2010 yılından beri Ulusoy Un’un yönetiminde bulunuyor. 2 milyar 900 milyon TL cirolu ve 246 kişiye istihdam sağlayan Ulusoy Un’u yöneten Eren Günhan Ulusoy, tecrübenin genç yöneticilerde yaşlı yöneticilere nazaran daha sınırlı seviyelerde olabileceğini fakat dijital çağda yeniliklere daha hızlı adapte olabilme ve dinamizmin artık daha önemli olduğunu belirtiyor. Bir işe başlamadan önce risk hesaplarını yapıp girişimde bulunmaktan çekinmemek gerektiğini söyleyen Ulusoy, bilgi ve tecrübeye güvenip, risk hesabını doğru yaparak kararlar almanın başarıya giden yol olduğunu kaydediyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344