banner341

İlkadım'da Kurulan İkinci El ve Sosyete Pazarı Kapatıldı

Korona virüs mücadelesi kapsamında alınan önlemleri arttıran İlkadım Belediyesi, ilçede kurulan ikinci el pazarı ve sosyete pazarının ikinci bir duyuruya kadar kaldırıldığını belirtti.

İlkadım'da Kurulan İkinci El ve Sosyete Pazarı Kapatıldı ABONE OL

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş korona virüs ile mücadelede önlemleri arttırmaya devam ediyor. Başkan Demirtaş vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirmesi sonucu İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne verdiği talimat ile İstasyon Mahallesi Kapalı Semt Pazarı Alanında Pazar günleri kurulan sosyete pazarı ve Çarşamba günleri kurulan ikinci el pazarının kaldırıldığını duyurdu. 

DEMİRTAŞ; “KORONA VİRÜS MÜCADELESİNDE HALKIMIZLA EL ELEYİZ”
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Virüsle mücadelenin her aşamasında vatandaşlarımızla sağlam bir iletişim içerisindeyiz. Pazar yerlerimizle ilgili gelen talep ve fikirleri değerlendirmemiz sonucunda kapalı alanda olması sebebiyle Pazar günleri kurulan sosyete pazarını ve Çarşamba günleri kurulan ikinci el pazarının geçici bir süre için kaldırılması kararını aldık. Hem esnaf arkadaşlarımızın hem de halkımızın sağlı için aldığımız bu kararı geçici bir süre uygulayacağız. Söz konusu pazarın üstü kapalı olduğundan tedbirli olmamız daha da bir önem arz ediyor. Bu mücadeleye büyük bir hassasiyet ve anlayış ile destek olan esnaf kardeşlerimize ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4