İlkadım'dan Hatırlatma Vergi Ödemeleri Son Günü 31 Mayıs

İlkadım Belediyesi; Emlak, ÇTV ve İlan, Reklam Vergilerinin ilk taksitini yatırmak isteyen mükellefler için belediye veznelerini bu hafta sonu açık tutacak.

İlkadım'dan Hatırlatma Vergi Ödemeleri Son Günü 31 Mayıs

İlkadım Belediyesi her yıl iki taksit halinde ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 1. taksit ödemeleri için hafta sonunda denk gelen 28-29 Mayıs tarihlerinde veznelerini Sabah 09:00-Akşam 17:00 arası açık kalacak.

“Online ödeme kolaylığı”

Vergi borcu bulunan vatandaşlara, borçlarını internet üzerinde sorgulama ve ödeme  imkanı sunan İlkadım Belediyesi, İlkadım’da gayrimenkulü bulunanlar https://www.ilkadimbel.tr  internet adresinde bulunan e-belediye sistemi üzerinden T.C. kimlik numarasını girerek online olarak da gerçekleştirebilecek. Merkez hizmet binasındaki Belediye veznesi, bina dışında Cumhuriyet Meydanı, Gazi Park (56’lar), İlyasköy, Subaşı mobil veznelere hafta içi yoğunluğun oluşmaması ve ödemelerini hafta sonu yapmak isteyen mükellefler, vergi ödemelerini veznelerden nakit veya kredi kartıyla 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günü 09.00 – 17.00 saatlerinde yapabilecek.

“Son gün 31 Mayıs 2022 Salı”

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinin ilk taksiti mayıs ayında, ikinci taksit ödemesi ise kasım ayı sonuna kadar yapılabiliyor.İlkadım’lı vatandaşlar da 2022 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemelerini 31 Mayıs 2022 Salı günü saat 17.00’ye kadar İlkadım Belediye vezneleri hizmet verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344