banner327

KARGİF Başkanı Yavuz Selim MURATOĞLU oldu

08 Şubat Cumartesi günü Terme'de yapılan Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu Genel Kurulunda, yeni dönem başkanı, Bafra Giad Kurucu başkanlığı, 1.ve 2nci dönem başkanlıklarını yapmış olan, Yavuz Selim MURATOĞLU oldu.

KARGİF Başkanı Yavuz Selim MURATOĞLU oldu ABONE OL

Samsun Giad, Fatsa Giad, Bartın Giad, Bafra Giad, Terme Giad, Ordu Giad, Yomra Giad, Giresun Giad ve Bulancak Giad'ın oluşturduğu, Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’na (TÜGİK) bağlı derneklerden oluşan, Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu seçimlerinde, önceki dönem başkanı Levent Özden, bayrağı Yavuz Selim MURATOĞLU’na teslim etti.   

Başkan MURATOĞLU "Hedef ve sorumluluklar çerçevesinde tüm Karadeniz’de faaliyet gösteren derneklerin birlik ve beraberliğini sağlamak için yola çıkan, hep birlikte proje üretip, tüm ülkeye örnek olacak ekonomik ve istihdam alanında faaliyetler başlatmak için elimizi taşın altına koyuyoruz." dedi.  

Aynı zamanda Çarşamba'da yeni kurulan Çargiad (Çarşamba Genç İş adamları Derneği), Genel Kurulca Federasyon bünyesine kabul edildi.   

KARGİF'ten yapılan açıklamada; "Daha güçlü ve daha fazla dernek yapısıyla, bölgede STK'ların gücünü yakinen hissettirecek olan KARGIF federasyonu, bağlı olduğu TUGİK (Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu) ile birlikte ülkemizin potansiyellerinden hedeflerine çözüm odaklı projeleri ile ses getirecek çalışmalar yapacak ve var gücüyle çalışacaktır." denildi.     

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner318

banner4