KARGİF'ten SAMGİAD'a Ziyaret

aradeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Başkanı seçilen Yavuz Selim Muratoğlu, "KARGİF bölgenin etkin yapılanmalarından biri olacak" dedi.

KARGİF'ten SAMGİAD'a Ziyaret ABONE OL

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Başkanı seçilen Yavuz Selim Muratoğlu, SAMGİAD'ı ziyaret etti. Muratoğlu, "KARGİF bölgenin etkin yapılanmalarından biri olacak" dedi.

Geçtiğimiz hafta Terme'de yapılan olağan genel kurul ile Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Başkanı seçilen BAFRAGİAD eski Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, Samsun Genç İş İnsanları Derneği'ni ziyaret ederek Başkan Onur Öztekin ve yönetim kurulu ile bir süre görüştü.  

SAMGİAD’DAN KARGİF’E TAM DESTEK
SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, KARGİF Başkanı Muratoğlu'na hayırlı olsun dileklerini ileterek, ''Derneğimizin bağlı olduğu federasyonumuzun yapacağı her çalışmaya SAMGİAD olarak sonuna kadar destek vermeye hazırız. KARGİF'in güçlü olması bağlı olan derneklerin güçlü olması demektir. Yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum'' dedi.
SAMGİAD'ın KARGİF'in en önemli ayağı olduğunu belirten Başkan Muratoğlu, ''SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kuruluna hayırlı olsun diyorum. Göreve geldikleri kısa sürede başarılı çalışmalara imza attılar. KARGİF yapılanmasını yeniden oluşturarak, bağlı dernekler arasındaki diyalogları daha fazla ileriye taşıyacağız. 3 yıl içinde bunu başaracağız. Bu hem derneklerimiz, hem de bölgemiz adına çok önemli bir konu. KARGİF bölgenin etkin yapılanmalarından biri olacak'' dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4