MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan'dan Üçgen Eğitim Kurullarına Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan’ ı Özel Üçgen Eğitim Kurumları ziyaret etti.

MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan'dan Üçgen Eğitim Kurullarına Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun başkanı Haluk Tan’ ı makamında ziyaret eden Üçgen Eğitim Kurumları, aralarında Eğitim İşbirliği protokolü imzaladılar.
Ziyarete gelen Okul Kurucusu Doç.Dr. Bayram Özer, Okul Müdürü Hayri Esen, Eğitim Koçu Ömer Faruk Akçay ve Matematik Öğretmeni Ünzile Karacakoyun protokol imzalandıktan sonra Başkan Tan’ a okul ile ilgili broşürlerini takdim ettiler.
Şehrimizde yeni açılan Üçgen Eğitim Kurumlarına eğitim –öğretim yaşamlarında başarılı olmalarını dileyen Başkan Haluk Tan, ‘ MÜSİAD olarak eğitim-öğretimin öneminin bilincindeyiz. Gençlerimizin eğitimleri konusunda gerek ailelerin gerek çevrenin gerekse okullarımızın ahlaklı, sağduyulu ,sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeleri konusunda elimizden gelen her türlü desteği veririz. Çalışmalarınız bizler için çok kıymetli, başarılar diliyorum’ dedi.
            

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344