OMÜ çalışanlarına promosyon ücreti belli oldu

OMÜ çalışanlarının promosyonu için 4 yıllık süre için yapılan ihaleye sekiz banka teklif verdi.

OMÜ çalışanlarına promosyon ücreti belli oldu
5 Bin liranın altında teklif veren üç banka ihaleden elenirken son artırmalara 2 banka katıldı. 6 Bin 60 TL teklifle ihale Yapı Kredi Bankası'nda kaldı. 
Çalışanları Üniversite yetkili memur sendikası olarak Sağlık Sen ve Eğitim Bir Sen 2 olarak temsil etti.
4 yıl önce yapılan anlaşmanın üzerine yüzde yüzün üzerinde bir artış sağlanan anlaşmaya göre promosyon ödemelerinin  tamamı peşin Mart 2021 de ödenecek.
Promosyon ihale sonucu hakkında konuşan Eğitim Bir Sen 2 Şube Başkanı Tevfik Demir, 6 Bin 542 çalışan adına verilecek olan bu rakamdan çok memnun olduklarını ifade ederek, ihale sürecini şeffaf ve adaletli bir şekilde yürütüp bu süreci Üniversitemiz çalışanları için ciddi bir kazanıma dönüştüren Genel Sekreter Prof.Dr. Hüseyin Gençcelep ve yakın mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
Demir, ihale süreciyle yakından ilgilenip çalışanlar için gösterdiği kararlılık için de OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'a minnettar olduklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344