SAMGİAD Mustafa Demir'i ağırladı

Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) 2019 yılı ilk iş yemeği toplantısı, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in katılımıyla Yelken Kulüp'te gerçekleşti.

SAMGİAD Mustafa Demir'i ağırladı ABONE OL

Yemeğin ardından Bafra GİAD Başkanı Alper Güngör ve Terme GİAD Başkanı Mustafa Çelebi birer selamlama konuşması yaptı.
Ardından söz alan TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, Mustafa Demir'i ağırlamaktan duydukları ifade etti. Gömeç, ''Samsun'un geleceği olan gençler burada. SAMGİAD adına çıktığınız yolun hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

2019 TASARRUF YILI OLMALI
2019 yılının zorlu bir yıl olacağını belirterek, ''Karamsar olmamamız gereken, tasarruf tedbirlerini ön plana koyduğumuz, büyüme hedeflerini normal tuttuğumuz ama en son istihdamdan vazgeçtiğimiz bir yıl olsun. Çünkü işyerlerimizde elde ettiğimiz başarıyı personelimizle elde ediyoruz. Geçmiş yıllarda önemli yollar katettik. Bu yıl tasarruflu olacağımız bir yıl olmalı'' dedi.

BİRBİRİMİZE DEĞER VERMEYİ ÖĞRENMELİYİZ
''Mutlu olmayı, birbirimizin değerlerine kıymet vermeyi öğrenmeliyiz'' diyen Gömeç, ''Bu konuyu aşmak noktasında sivil toplum kuruluşları ve dernekler önemli bir görevi yerine getiriyor. Bizim en büyük misyonumuz bu. SAMGİAD'da her ilçeden bölgedeki her ilden insan var. Biz de o partili bu partili ayrımı yok. Devletimizin milletimizin bekası için gereklilik ne ise derneğimiz o noktada duruş sergiler. SAMGİAD kendisine bir adım gelene 10 adım koşmak için gayret eder'' diye konuştu.

DEMİR'DEN SAMGİAD'A ÖVGÜ
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'un geleceği olan genç işadamları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Demir, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, kendisinin de yıllarca STK'lar da görev aldığını söyledi.
Demir, ''SAMGİAD güzel bir topluluk. Başkan Savaş Gömeç'i tebrik ediyorum. Bu konumunuzla Samsun'un omurgası sizsiniz. Bu tür birlikteliklerin iş hayatına ve insan hayatına önemli katkıları var'' dedi. Demir konuşmasının diğer bölümünde Samsun için yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında genç işadamlarına bilgi verdi.

YENİ ÜYELERE KATILIM BELGESİ
Konuşmaların ardından SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, Mustafa Demir'e yemeğe katılımlarından dolayı plaket sundu. Son olarak derneğe yeni katılan Gökhan Akçay, Muratcan Telli, Murat Öklük ve Osman Barış Özdemir'e katılım belgeleri Mustafa Demir ve Savaş Gömeç tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4