Samsun Genç İşadamları Türkiye'ye açılıyor

Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç, dernek üyelerinin ticari faaliyetlerin artması adına diğer genç işadamları dernekleri ile temaslara başlayacaklarını söyledi. 

Samsun Genç İşadamları Türkiye'ye açılıyor

Samsun Genç İşadamları Derneği Mart Ayı İş Yemeği Yelken Kulüp'te gerçekleşti. Yemeğe KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu misafir olarak katıldı. 

Yemeğin ardından konuşan Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç, dernek çalışmaları hakkında üyelere bilgi vererek, yeni üyelerle her geçen gün büyümeye devam ettiğini söyledi. SAMGİAD'ın bugüne kadar iyi yönetimlerle yönetildiğini belirten Başkan Gömeç, ''Derneğin kurulduğu günden bugüne sergilediği duruş ile davet edildiğimiz ve ortak edildiğimiz projelerin sayısı artmaya başladı. İş dünyasını ilgilendiren bir çok proje, toplantı, seminer gibi etkinliklere davet ediliyoruz. Sizleri en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bu bizim için gurur verici bir durum. Bu anlamda her geçen tecrübelenerek yolumuza devam ediyoruz'' dedi. 

Dernek üyelerinin ticari faaliyetlerinin gelişmesi ve genişlemesi noktasında da çalışmalar yapacaklarını vurgulayan Başkan Gömeç, ''Bölgemizden başlayarak genç işadamları derneklerine ticari faaliyetlerimizin artması amacıyla ziyaretlerimiz olacak. Birbirimizi tanıma ve iş yapma adına girişimlerimiz olacak. Bu konuya büyük önem veriyoruz. En kısa zamanda hayata geçireceğiz'' diye konuştu. 
 
Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Levent Özden, konuşmasında KARGİF'in Ekim ayında Macaristan'a düzenleyeceği gezinin detayları hakkında dernek üyelerine bilgi verdi. 
 
KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu, KOSGEB'in iş dünyasına sunduğu hizmet ve olanaklar hakkında dernek üyelerini bir sunumla bilgilendirdi. 
 
Konuşmaların ardından SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu'na günün anısına plaket sundu. Derneğe yeni katılan Talat Gevez ve Tuncay Baştürk'e katılım belgeleri sunuldu. Başkan Gömeç, yeni üyelere hayırlı olsun dileklerini iletirken, güçlenmeye devam ettiklerinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244