Tüyap Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı Kapılarını Açtı

Samsun'da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Tüyap Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı Kapılarını Açtı ABONE OL
GALERİ HABERİN İÇİNDEN
5. Samsun Mobilya Fuarı Açıldı

5. Samsun Mobilya Fuarı Açıldı

(DETAY FOTĞRAFLAR İÇİN FOTO GALERİYİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ)

Mobilya sektörünün nabzı Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarında atacak. Mobilya sektörünün Karadeniz'e açılan kapısı Samsun'da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Fuarda klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar birçok farklı seçenekte mobilya sergilenecek. 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.    
 
Mobilya sektörünün nabzı Samsun’da atacak
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan fuar; ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 trendleri ile buluşma noktası olacak. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirilecek olan fuar ile ‘Samsun Mobilya Markasını’ yukarı taşıyarak hem yurtiçi satışlarda hem de ihracatta rakiplerine karşı büyük avantaj sağlayacak.

Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları,  yeni donanım ve teknolojileri mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıtmayı ve ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

İkili İş Görüşmeleri Hedefleniyor 
Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini takip etme, ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma, yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edinme, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etme imkânının yanı sıra üretici firmalar ile ziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapılması planlanıyor.

Yüksek Kalitede Ürünler
“Samsun ve Karadeniz” markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı ile Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye genelinde ilk üç sırada yer alması adına önemli bir adım atılıyor. Fuara katılan firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha gösterme fırsatı bulacaklar. Yüksek kalitedeki ürünler ile Samsun Mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli Mobilya üretici ve ihracatçısı bölgeleri arasında hak ettiği yere gelecek.   

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecek.   

Ücretsiz Servis Saatleri: 
Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 -  15.00 – 17.00- 18.00 
Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 - 20.00 

Fuar Kapsamı : Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunmobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4