Yavuz Anuk Atakum Esnaf ve Dayanışma Derneği başkanı oldu

İş İnsanı Yavuz Anuk, yeni kurulan Atakum Esnaf ve Dayanışma Derneği'nin başkanı oldu. Başkan Anuk, Atakum'da birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yavuz Anuk Atakum Esnaf ve Dayanışma Derneği başkanı oldu

Samsun'un Atakum ilçesinde farklı iş gruplarında olan esnaflar Atakum Esnaf ve Dayanışma Derneği çatısı altında biraraya geldi. Derneğin kurucu başkanlığını ise İş İnsanı Yavuz Anuk oldu. 
Atakumlu esnafın sesi olmak için biraraya geldiklerini belirten Başkan Anuk, "İlçemizde faliyet gösteren esnaflarımızla birlikte hareket ederek, Atakumda yatırım yapan, istihdam sağlayan esnaflarımız ile projeler üreterek, gençlerimize iş imkanı sağlamak adına gayretli çalışmalar sürdüreceğiz. Yönetim kurulu ve üyelerimiz ile birlikte belirlediğimiz yol haritası çerçevesinde önemli çalışmalara imza atmak adına yola çıktık. Derneğimizin ilimize, ilçemize, iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344