Gazeteniz Olsun 11 Yaşında

15 Nisan 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve kuruluşundan itibaren kendini güncelleyen, sahada olan Samsun'da internet haberciliğin ilklerinden Gazetenizolsun.com 11. Yaşında...

“Habersiz kalmayın sizinde bir gazeteniz olsun” sloganıyla 15 Nisan 2011 tarihinde yola çıkan Gazetenizolsun.com 11. yaşını geride bıraktı.

Samsun’da internet haberciliğinin ilk kuruluşlarından olan gazeteniz olsun, geçen zaman içinde gün saat mefrumu gözetmeden, ilkeli ve güncel yayıncılığından ödün vermeden sahada olmuş, arada ortaya çıkıp kaybolmamış, sistem olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini her daim güncel tutmuştur. 

Bu düşünceler içinde Gazetenizolsun.com'u bugünlere taşıyan herkese içtenlikle teşekkür ediyor, nice kuruluş yıldönümlerini yeni başarılarla hep birlikte sizlerle kutlamayı diliyoruz.

Gazetenizolsun.com ailesi

YORUM EKLE

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344