Gazetenizolsun.com 9 yaşında

Gazetenizolsun.com 9 yaşında

Gazeteci Yalçın Karataş tarafından 15 Nisan 2011 tarihinde yayın hayatına başlatılan Samsun'un güncel haber sitesi gazetenizolsun.com 9 yaşında.
“Habersiz kalmayın sizinde bir gazeteniz olsun” sloganıyla 15 Nisan 2011 tarihinde yola çıkan Gazetenizolsun.com 9. yaşını geride bıraktı. 
Bilgisayarla, cep telefonlarıyla şimdiki gibi haşır neşir olmayan bir dönemde Samsun’da internet haberciliğinin ilk kuruluşlarından olan gazeteniz olsun, geçen zaman içinde gün saat mefrumu gözetmeden, ilkeli ve objektif yayıncılığından ödün vermeden  her gün kendini güncellemiş, sahada olmuş, kendini tekrarlamamış, arada ortaya çıkıp kaybolmamış, sistem olarak teknolojik gelişmeleri takip etmiştir.
Samsun'da İnternet haberciliğinin tercih edilen isimlerinden olan Gazeteniz Olsun bu başarısını sahte, doldurma 'tık'larla değil, yaptığı haberlerin sosyal medya ve whatsapp paylaşımlarıyla okurlarına ulaşmasından kazanmıştır.
9 yıl oldu kurulalı, dile kolay, gece gündüz demeden büyük emekler verildi, verilmeye de nefesimiz yettiği güne kadar devam edecek.
Bu anlamda ilk günden bugüne, kim, kimler, ne zaman, nasıl, hangi fedakarlığı yaptıysa bu sanal mecra için A'dan Z'ye herkese ama herkese çok teşekkür ediyoruz. 
Teşekkürün en kocamanı da siz okurlarımıza, 
Gazeteniz Olsun ailesine göstermiş olduğunuz teveccühten ötürü sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyoruz.
Hep birlikte nice yıllara İnşAllah...

YORUM EKLE

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344