banner433

GERÇEKTEN SIKTINIZ AMA 

Play off yarı final maçında Samsunspor’un oynadığı oyun,ortaya koyduğu mücadele, alınan sonuç  kelimenin tam anlamıyla bir hayal kırıklığı oldu. 
Bu sonuç da hepimize “Yeter ama!”dedirtti. 
Bir takım telafisi olmayan maçlarda böyle mi oynar Allah aşkına? 
Bırakın oynamayı böyle mi mücadele eder yahu? Sahadaki oyuncu topluluğu gireniyle çıkanıyla bu kadar mı gevşek, bu kadar mı rahat, bu kadar mı kaygısız olur arkadaş? 
Sezonun büyük bölümünde benzer görüntüler ortaya çıkmasına rağmen ya sabır çektik. Telafisi mümkün dedik. Hasta dedik, sakat dedik, sıcak dedik, soğuk dedik, aman incitmeyelim, kırmayalım dedik. (Bu arada o tüm dediklerimin hâlâ arkasındayım.) Ama yeter artık arkadaş. Sabır taşı olsa çatlar. 
Ha bugün ha yarın diye diye lig bitti. Ha ben hâlâ inanıyorum bu takım turu geçecek kapasiteye sahip. Ama verilen görüntü insanın canını sıkıyor. Bunu bize yaşatmaya kimsenin hakkı yok. 
Beylerrrr! 
Farkında mısınız bilmiyorum ama play off oynuyorsunuz. 
Kaybettiğinizde sezon gidiyor sezon. Kaybettiğinizde tüm şehir kahroluyor. Aklınızı başınıza alın lütfen. Nerede olduğunuzu, ne için mücadele ettiğinizi bir hatırlayın. 
Bizi de anlayın daaaa! Sıkıldık, bunaldık, canımız burnumuzda. 
Ve gerçekten sıktınız artık!

YORUM EKLE

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344