19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu’nun Kurban Bayramı mesajı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu’nun Kurban Bayramı mesajı ABONE OL

Başkan Topaloğlu’nun mesajı ise şöyle: ”Bayramların anlamı, değeri ve güzelliği sadece bayram günleriyle sınırlı tutmayarak, yaşamımızın her evresinde hatırlamalı, barış, hoşgörü ve kardeşlik ortamının oluşmasının her türlü sorunların çözümünde etkili olacağını unutulmamalıdır.

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan, toplumsal hayatımızda büyük bir önem taşıyan, birleştirici, bütünleştirici özelliği ile bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda halkımızla aynı güzel duyguları paylaşmanın mutluluğunu duyuyorum.

Ülkemizin hür ve bağımsız olduğu, birlik ve beraberliğin doruğa ulaştığı, sevginin ve saygının egemen olduğu, Yüce Mevla’mıza şükrümüzü belirttiğimiz mübarek Kurban Bayramımızın Türk ve İslam âlemine olduğu kadar tüm insanlık âlemine de hayırlar getirmesini diler, herkesin bayramını kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.

 

İlçemizde Bayramlaşma her bayram olduğu gibi bu bayramda da Belediyemiz Düğün Salonunda Kaymakamlık Makamı ile birlikte bayramın ikinci günü 10.00- 11.00 saatleri arasında yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımızı bayramlaşmamıza bekliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2015, 04:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4