19 Mayıs Belediyesi 4. Çocuk Kitapları Günleri Başladı

19 Mayıs Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında “ 19 Mayıs Belediyesi 4.Çocuk Kitapları Günleri “ etkinliğinin açılışı gerçekleştirildi.

19 Mayıs Belediyesi 4. Çocuk Kitapları Günleri Başladı

19 Mayıs Belediyesinin, çocukların kitap okuma sevgisini artırmak için hazırladığı “4. Çocuk Kitapları Günleri” 10 Kasım - 12 Kasım tarihleri arasında saat: 09.00 ile 18.00 arası, 19 Mayıs Belediyesi Hizmet Binasında bulunan salonda düzenleniyor.
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ’’Belediye olarak çocuklara kitap sevgisini aşılamak ve okuma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olmak amacı ile düzenlediğimiz çocuk kitapları günü etkinliğimize pandemi den dolayı bir süre ara vermiştik. Bu yıl tekrar düzenleyerek, çocuklarımızı kitaplarla buluşturduk. ’’ Dedi
Ülkemizde birçok alanda önemli gelişmeler olmasına rağmen kitap, dergi, gazete okumak konusunda hala problemlerimiz devam etmektedir diyen Başkan Topaloğlu, “ Bu sorunu çözecek olan kişiler ise sadece ve sadece kitap okuma alışkanlığını kazanan gençler olacaktır. Dünyada hızla meydana gelen bu değişmeler ve gelişmelere ulaşmanın ve bu yarışta ülkemizin geri kalmamasının en önemli yolu kuşkusuz ki okumaktır. Kitaplarla kucaklaşma adına kitap günleri büyük bir fırsat. Tüm hemşehrilerimi kitap günlerini ziyaret etmeye ve kitap okumaya davet ediyorum ".Dedi.
Yazarlar öğrencilere kitaplarını tanıtıp sorularına cevap vererek öğrencilerin aldıkları kitapları imzaladılar.
Açılışa 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Bölük Komutanı Serkan Kalınbacak, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344