Acun ne kadar para topladı! Acun'dan Elazığ’a deprem kampanyası

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. TV8'de canlı yayınlanan programda 73 milyon lira yardım toplandı.

Acun ne kadar para topladı! Acun'dan Elazığ’a deprem kampanyası ABONE OL

Acun Ilıcalı, Elazığ'da meydana gelen depremde zarar gören vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasında 73 milyon TL bağış toplandığını açıkladı

TV8 ve Acun Medya'nın patronu Acun Ilıcalı, Elazığ depreminde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. TV8'den canlı olarak yayınlanan TV8'de Tek Yürek isimli yardım program 5 saatten uzun sürdü.
Türkiye, Elazığ’lı depremzedelere yardım için tek yürek oldu. Acun Ilıcalı, TV8’de canlı yayında bir yardım kampanyası başlattı. Çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş kampanyaya katkıda bulundu. Ilıcalı “Depremzede vatandaşlarımız için hazırladığımız #TV8deTekYürek programımız şu an TV8'de başladı. Yardımlaşma kampanyamızın duyurulması için desteklerinizi bekliyorum.” duyurusunda bulundu.
DEPREM yazıp 1866’ya göndererek afetzede vatandaşlarımıza 10 TL bağışta bulunulabiliyor.
Acun Ilıcalı’nın sunumunda gerçekleşen yardım gecesinde 73 milyon lira toplandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da canlı yayına katıldı ve 20 bin liralık bağışta bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4