AGD Samsun Şubesi'nden Şehitler Gecesi programına davet

Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi (AGD) tarafından Şubat ayı şehitlerini anmak ve anlamak adlı program düzenlenecek.

AGD Samsun Şubesi'nden Şehitler Gecesi programına davet

Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi (AGD) tarafından Şubat ayı şehitlerini anmak ve anlamak üzere düzenlenen "Şehitler Gecesi" programı 6 Mart Pazar Günü Saat 19:00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salon, Ömer Halisdemir katında gerçekleşecek.
Konuyla ilgili bilgilendirme yapan AGD Samsun şube Başkanı Şenol ALTUN şunları söyledi: "Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi olarak Şehadet bir çağrıdır, Tüm çağlara ve nesillere diyerek
Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır; Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır nidasını kendisine şiar edinmiş bir camianın müntesipleri olarak; Çanakkale şehitlerinin torunları bu aziz vatanda gençliğimizin emaneti yüklenmesinde noktasında ki gayretimiz ile tüm gençlerimizi bu güzide programa davet ediyoruz.
Samsun'da Şubat ayı şehitlerini anmak ve anlamak amacıyla "Şehitler Gecesi" düzenleniyor.
Her sene tüm Türkiye de düzenlenen programda bu sene Samsun’da, AGD/MGV Genel Başkanı Salih Turhan, ezgileriyle Dolunay İlahi-Ezgi Grubu, Kur'an'ı Kerim tilavetleriyle İlkadım Külliye Camii İmam Hatibi Numan Demirbaş ve Terme Pazar Camii İmam Hatibi Hasan Işıtan’ın katılımlarıyla "Şehitler Gecesi" programı 6 Mart Perşembe akşamı saat 19.00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salon, Ömer Halisdemir katında yapılacak.
Ayrıca, Prof. Dr. Necmettin Erbakan resim sergisi ve şehit biyografilerinin canlandırılacağı programa tüm Samsun halkı davet edildi."

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deneme
Deneme - 3 ay Önce

Güzel program

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344