AK Parti Samsun 72. İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Samsun 72. İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Birlik ve beraberliğimize kast eden tüm unsurlarla mücadelemiz sürecek” dedi.

AK Parti Samsun 72. İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 72. İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, AK Parti İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve AK Parti Samsun Teşkilat mensupları katıldı.

CUMHURBAŞKANIMIZIN VE BAŞBAKANIMIZIN YANINDAYIZ
AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal toplantının açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Ünal, genel merkez ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe’nin sunumlarının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında teşkilat mensuplarına bilgiler verdi. Toplantının değerlendirme konuşmasını yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise, “AK Parti Samsun İl Teşkilatımız, Kasım Ayı Teşkilat Performans Sistemi’nde (TPS) Türkiye ikincisi oldu. Bu başarılı sonucun elde edilmesinde emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Hükümetimizin FETÖ, PKK ve diğer terör unsurlarıyla mücadelesi devam etmektedir. Birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize kasteden bu hainlere karşı mücadelemiz devam edecek. Bu noktada Samsun teşkilatları olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve hükümetimizin sonuna kadar arkasındayız. Cumhurbaşkanımız yalnız değildir. Samsun Teşkilatları sonuna kadar Cumhurbaşkanımızın yanındadır. Yeni Anayasa Taslağı TBMM’ye sunuldu. Bu noktada da Yeni Anayasa taslağı TBMM’den 330 oyla da 367 oyla da olsa millete gidecek. Yapılacak referanduma da biz hazırız. Bu kapsamda teşkilatımızın tüm unsurları hazır durumdadır. Umuyoruz ki referandumdan hayırlı bir sonuç çıkacaktır. Toplantımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366