Annemin Ağacı kampanyası ile anneniz için fidan sahiplenin!

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) her anne için bir ağaç kampanyasını bu yılda sürdüyor. Annemin Ağacı kampanyasına sizde anneniz için fidan dikerek katılabilirsiniz.

Annemin Ağacı kampanyası ile anneniz için fidan sahiplenin!

Anneniz için sizde ücretsiz ağaç dikin! Ormanların geliştirilmesi için toplumsal farkındalık projeleri yürüten Orman Genel Müdürlüğü (OGM), geçen yıl Anneler Günü’nde başlattığı ‘Annemin Ağacı’ kampanyasını bu yıl da sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl 30 saatte 2 milyondan fazla fidanın bağışlandığı kapmaya, annelerine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri bu yıl da www.anneminagaci.com internet sitesi üstünden fidan sahiplenmeye çağırıyor.   
Annem için ağaç dikmek istiyorum, ücretsiz ağaç nasıl dikerim, Annemin Ağacı kampanyası ücretsiz ağaç dikimi, Annemin Ağacı fidan nasıl dikilir, annemin ağacı sertifika, Türkiye orman varlığının korunması, geliştirilmesi ve doğa sevgisinin aşılanması için çeşitli projeler yürüten OGM, geçen yıl Anneler Günü kapsamında başlatılan ve 30 saatte 2 milyonu aşkın kişinin katıldığı kapmaya bu yıl da devam ediyor. 
OGM, “Annemin Ağacı” kampanyası kapsamında www.anneminagaci.com internet sitesi üstünden anneleri için fidan sahiplenenlere dijital olarak hazırlanan isme özel bağış sertifikaları da veriliyor.   

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 00:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Yetişik
Fatma Yetişik - 3 hafta Önce

Hanife Yonca Yılmaz

Kerimegundogduu
Kerimegundogduu - 2 hafta Önce

Annemin ağacı

Kerimegundogduu
Kerimegundogduu - 2 hafta Önce

Şerife yalama

Kerimegundogduu
Kerimegundogduu - 2 hafta Önce

Mujgen Gündoğdu,

Elmas evci
Elmas evci - 2 hafta Önce

Annecim anneler günün kutlu olsun

Hafıse kansizoglu
Hafıse kansizoglu - 2 hafta Önce

Cennet darga
Cennet darga - 2 hafta Önce

Annem için sahiplenmek

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344