Atakum Belediyespor, Beşiktaş ve Boluspor ile karşılacak

Beşiktaş ve Boluspor’la hazırlık maçı yapmak üzere yola çıkan Atakum Belediyesporlu futbolcuları Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yolcu etti.

Atakum Belediyespor, Beşiktaş ve Boluspor ile karşılacak ABONE OL

Atakum Belediyespor Futbol Takımının 2000 ve 2003 doğumlu futbolcuları hazırlık maçları yapmak üzere İstanbul’a hareket etti. İstanbul’da Beşiktaş ile karşılaşacak olan Atakum Belediyespor, dönüşte ise Boluspor ile karşı karşıya gelecek.

Genç futbolcuları hazırlık maçlarına kulüp binasından uğurlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyespor Kulübü, bin 700 sporcudan oluşan dev bir kulüp. Bu anlamda şehrimizin önemli spor kulüplerinden birisidir. Futbolcu fabrikası konumunda olan Atakum Belediyespor’un 2000 ve 2003 doğumlu futbolcuları, hazırlık maçlarında iki önemli kulüple karşılacak. Başarılar diliyorum ve kulübümüzün önemli başarılarla adından sıkça söz ettireceğine inanıyorum” dedi.

Atakum Belediyesporlu futbolcuları Başkan Taşçı’nın yanı sıra Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Kasım Akçay, İkinci Başkan Sefer Akkuş, Genel Kaptan Kadir Yalnız, Genel Koordinatör Osman Kangal ve sporcu aileleri yolcu etti. Genç futbolcular Salı günü Beşiktaş ile Çarşamba günü ise Boluspor ile mücadele edecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4