banner341

Atakum Belediyespor’dan; 20 Ocak Samsunspor Kütüphaneleri

Kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kurmak için kitap kampanyası başlatan Atakum Belediyespor Kulübü, bu hafta kendi sahasında oynayacağı Ladik Belediyespor maçıyla kampanyanın startını verecek.

Atakum Belediyespor’dan; 20 Ocak Samsunspor Kütüphaneleri ABONE OL

Taraftarların geniş katılımı beklenen Atakum Belediyespor - Ladik Belediyespor maçında başlayacak olan kitap kampanyasında toplanacak olan kitaplarla, Atakum’daki her köy okuluna bir ’20 Ocak Samsunspor Kütüphanesi’ kurulacak. Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, maçı izlemeye gelecek olan vatandaşları, kampanyaya bir kitapla destek olmaya davet etti.

Maçı izlemeye gelecek olan taraftarları kampanyaya katılmaya davet eden Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, “Başlattığımız 20 Ocak Samsunspor Kütüphaneleri Kampanyasıyla, vatandaşlarımızın bizlere ilettiği kitaplarla, kütüphanesi olmayan okullarda eğitim gören yavrularımız için kütüphaneler kuracağız. 20 Ocak Samsunspor Kütüphanesi adını vereceğimiz bu kütüphaneleri de duyarlı vatandaşlarımızın destekleriyle oluşturacağız. Pazar günü saat 14:00’te kendi sahamızda oynayacağımız Ladik Belediyespor maçıyla başlatacağımız kampanyamız, bundan sonraki maçlarımızda da devam edecek. Tüm taraftarlarımızı bu anlamlı kampanyaya katılmaya davet ediyorum. İnanıyorum ki duyarlı vatandaşlarımız, getirdikleri kitaplarla kampanyamızın amacına ulaşmasını sağlayacak. Maç izlemek için stada gelen vatandaşlarımız, yanlarında birer kitap getirerek kampanyamıza destek olabilirler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 11:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

Atakum belediyesi kütüphanelere yatırım yapmasını kutluyoruz çocuklarımız işyerlerinin gürültü ve müzik sesinden ders çalışamıyorlarda olan biz velilere oluyor kütüphane kapılarında nöbette yiz kış soğuğunda ama olsun razıyız kazanılan mahkeme kararlarına alternetif oalarak kütüpha neler çoğalsın zira elimizde mahkeme kararı var ama uygulanmadıki huzur bulalım hala bahçele rimiz bar ve müzik gürültü had safhada

SIRADAKİ HABER

banner4