banner341

Atakum’da muhteşem konser.

Atakum Belediyesi TSM Korosunun konserinde sahneye çıkan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, “Ah yalan dünya’ ve ‘Nar tanesi’ adlı eserleri koristlerle birlikte seslendirdi.

Atakum’da muhteşem konser. ABONE OL

Atakum Belediyesi Türk Sanat Musikisi Korosu tarafından gerçekleştirilen konser müzikseverlerden yoğun ilgi görürken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz son iki eserde sahneye çıkıp koroya eşlik etti.
UNUTULMAZ KONSER
Türk Sanat Musikisi sevenler Atakum Belediyesi TSM Korosunun muhteşem konseri eşliğinde unutulmaz bir akşam yaşadı. Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konsere Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un yanı sıra Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri ile çok sayıda musiki seven vatandaş katıldı. Katılımın yoğun olması nedeniyle kısa süreli izdiham yaşandı.
TAŞÇI VE YAVUZ KORODA
Atakum Belediyesi TSM Korosunun şefliğini Volkan Sağlam yaparken, 22 saz sanatçısı ve 45 korist sahne aldı. Birbirinden güzel 31 eser eşliğinde unutulmaz bir konser veren koroya son iki eserde Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz da katıldı. Başkan Taşçı ve Müdür Yavuz, ‘Ah yalan dünya’ ve ‘Nar tanesi’ adlı eserleri koroyla birlikte seslendirdi.
‘SANATA VE SANATÇIYA HEP DESTEK’
Konser sonunda bir konuşma yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesinde kültürel ve sanatsal faaliyetlere hız kazandırdık. Bu kapsamdaki çalışmalarımızla amacımız, ilçemizi kültür ve sanat faaliyetlerine en üst noktaya taşımaktır. Sanata ve sanatçıya destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Atakum Belediyesi TSM Korosunun Şefi Volkan Sağlam, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya katkılarından dolayı teşekkür ederek çiçek verdi. Başkan Taşçı ise koronun en yaşlı üyesi olan 92 yaşındaki Cevat Öztürk’e çiçek vererek adına bir fidan diktiklerini belirten belgeyi verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2015, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4