banner377

Avrasya Terminal İşletmeleri Kamoyunu Bilgilendirdi

İstanbul Esenler Otogarı'nın otopark bölümü, alınan kararla 5 yıllığına İSPARK'a devredildi. Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. (AVTER) Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Haluk Tan, "Yargı önünde hak aramaya devam edeceğiz" dedi.

Avrasya Terminal İşletmeleri Kamoyunu Bilgilendirdi ABONE OL

Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. ve Uluslararası Anadolu ve Trakya Otobüsçüler Derneği tarafından yapılan basın açıklamasında şu sözlere yer verildi: " Kamuoyunun Dikkatine,

11.07.2019 tarihli İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde, Büyük İstanbul Otogarı bünyesinde bulunan sadece otopark işletmesinin ilk bir saati ücretsiz olmak koşulu ile İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş.’ye devredilmesine ve otopark dışında kalan kısımların işletmesinin yeniden ihale edilmesi için dosyanın ilgili Müdürlüğe iadesine karar verilmiştir. 
Demokratik hukuk devletinin gerekleri doğrultusunda, ülkemizin ilk Yap-İşlet-Devret projelerinden biri olan bu dev tesisi bin bir güçlükle halkımıza kazandıran sektör olarak, verilen karara sonsuz saygı duymaktayız. Ancak, aynı ilkenin gereği ile konu hakkında hukuk mücadelemizin adli yargıda devam ettiğini de önemle belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, meclis iradesine duyduğumuz saygıya karşılık, tarafımızca verilen hukuk mücadelesine de tartışmasız saygı duyulmasını bekliyoruz. Sektör olarak hak, hukuk ve adalet kavramlarını benimseyen vizyon ve misyonumuzdan ödün vermeden, süreci yakından takip etmek sureti ile idareden kaynaklı yıllardan beri süregelen mağduriyetlerimiz karşısında yargı önünde hak aramaya devam edeceğimizi kamuoyu bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla..." denildi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner379

banner381

banner4

banner378