Bafra 5.Tarım ve Hayvancılık Fuarına Damga Vurmaya Hazır

Samsun Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı 5. Kez Kapılarını açmaya hazırlanırken, Bafra fuar süresince kendinden söz ettirmek için gerekli tüm hazırlıkları tamamladı.

Bafra 5.Tarım ve Hayvancılık Fuarına Damga Vurmaya Hazır

BAFRA ELELE FUARDA
25-29 Eylül 2019 Tarihleri arasında Sektörün Temsilcilerini bir araya getirecek fuara, Bafra Kaymakamlığı, Bafra Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Sebze Üreticileri Birliği birlikte katılacak.

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 5.si gerçekleştirilecek fuara geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ilginin yoğun olması bekleniyor.

SEKTÖRÜN KALBİ SAMSUN’DA ATACAK
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada,” 25-29 Eylül 2019 Tarım Sektörünün kalbi Samsun’da atacak. Bafra olarak bizler de; Kaymakamlığımız, Belediyemiz, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz, Ziraat Odamız, Ticaret ve Sanayi Odamız, Ticaret Borsamız ve Sebze Üreticileri Birliğimiz ile el ele vererek fuara katılacağız. Hazırlıklılarımızı tamamladık. Açacağımız standımızda İlçemizin tarımını temsilen ürünleri sergileyerek tanıtımını gerçekleştireceğiz. Fuarda Bafra’mızı en iyi şekilde temsil etmek için gayret gösteriyoruz. İnanıyorum ki geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Bafra yine kendinden söz ettirecek” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344