banner341

Bafra Belediye Başkanı Şahin'den esnaf ziyareti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, esnaf ziyaretlerinde bulunuyor. Başkan Şahin, bu kapsamda ilçenin çeşitli yerlerinde olduğu gibi son olarak da Tekel Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Bafra Belediye Başkanı Şahin'den esnaf ziyareti ABONE OL

Belediye Başkanı Zihni Şahin, Baskı Beton Yol ve Kaldırım çalışmalarını inceleme esnasında vatandaşlarla bir araya gelip ve esnafları da ziyaret ederek sohbet ediyor. 

“Her fırsatta esnaflarımız ve halkımızla bir araya geliyoruz” diyen Başkan Şahin, “Belediye Caddesi, Cumhuriyet Meydanı’nda bitirdiğimiz ve halen Tekel Caddesi’nde de Bafra’mızı güzelleştirmek için yürüttüğümüz çalışmaları inceliyoruz. Bu incelemelerde vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla daha fazla vakit geçirme imkânı buluyoruz. Onlarla ilçemizi konuşuyoruz, istişarelerde bulunuyoruz. Halkımız, her şeyin en iyisine layık.  Bunun için hizmetlerimizi en iyi ve hızlı bir şekilde tamamlama gayreti içerisindeyiz. Sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Şahin, bu yoğun tempo çalışma mesaisi içerisinde halkımızla daha çok bir araya gelme imkanı buluyoruz.” İfadelerini kullandı.

Başkan Şahin ile bir araya gelen esnaf ve vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirerek çalışmalarda başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4