Bafra Belediyesi 12 Yeni Araç Aldı

Bafra Belediyesi, Belediye Başkanı Zihni Şahin döneminde son olarak aldığı 12 araç ile 62 yeni aracı iş makinesi ve araç filosuna katmış olacak.

Bafra Belediyesi 12 Yeni Araç Aldı ABONE OL


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu hakkında bir açıklamada bulundu. Başkan Şahin şunları söyledi: 

“Bafra ve hemşerilerim her şeyin en güzeline layıktır. Hemşerilerimin taleplerini ve şehrimizin ihtiyaçlarını biliyorum. Büyükşehir yasasından önce 21 mahallemiz vardı şimdi 138 mahallemiz var. 370 kilometre yolumuz vardı, şimdi 2.600 kilometre yolumuz var. 87.000 nüfusa hizmet etmeye çalışıyorduk, şimdi 143.000 Nüfusa hizmet etmeye çalışıyoruz. Önemli bir değişim ve büyüme yaşadık. Tüm bu bölgelere asfalt, kaldırım, beton yol ve temizlik hizmeti getirmemiz gerekir. Şu ana kadar 50 adet iş makinesi ve hizmet aracı alarak filomuzu % 70 oranında yenilemiş ve kapasitesini artırmıştık. Daha iyi hizmet edebilmek için 5 adet damperli kamyon, 5 adet mini temizlik aracı ve 1 adet yol süpürme aracı olmak üzere 11 araç aldık. 1 adet çöp kamyonu için de hibe çalışmalarımız son aşamaya gelmiştir. Böylece 12 yeni aracı ilçemizin hizmetine sunacağız.”

KAPIKAYA FEST 20 TEMMUZDA BAŞLIYOR
Kapıkaya Fest’e de değinen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “Yaz döneminde asfalt, kaldırım ve beton yol çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca bu yaz döneminde Sünnet Şöleni etkinliğimiz ile Uluslararası Kapıkaya Festivalimizi de gerçekleştireceğiz. Kapıkaya Festivalimiz, 20-23 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır. Dünyanın en muhteşem yerlerinden biri olan Kapıkaya’yı ve Bafra’mızı dünyaya tanıtmış olacağız. Kapıkaya Festivali için seferberlik halindeyiz. Bu ilçemizin tanıtımı adına tarihi bir fırsatıdır. Başta basınımız olmak üzere her kesimden insanlarımızın göstermiş olduğu duyarlılığa çok teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4