banner341

Bafra'da projelere yakından inceleme

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapımı devam eden Turizm Enformasyon Ofisi, Bay ve bayan yaşlılar Lokali ile Bilgi ve Teknoloji Evi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İncelemeye Bafra Belediye Başkan Yardımcıları Fikret Vatansever, Hüseyin Çamaş, Meclis Üyesi Kemal Şenocak ve daire müdürleri katıldı.

Bafra'da projelere yakından inceleme ABONE OL

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin incelemeleri esnasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “10 yeni proje başlattık. Bir kısmı hizmete girdi. Bir kısmının inşaat ve donanım çalışmaları devam ediyor. Bu projelerimiz 2017 yılı içinde programa alındı ve başlandı. İnşallah tamamı kısa bir süre sonra bitecektir. Cumhuriyet meydanı yenileme çalışmalarımız bitti. Baskı beton yol ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Engelli Koordinasyon Merkezimiz açılışa hazır hale getirildi. Engelli ulaşım aracını aldık. Kırsal Kalkınma Merkezimiz tamamlanıyor.

Kısa adı BAMEK olan Bafra Belediyesi Meslek Edindirme Kursumuzun binası hazırlandı ve ilk kurs kayıtlarımız tamamlandı. Sanat kurslarımız ile bayanlar sağlıklı yaşam etkinliklerimiz ise 542 hemşerimizin kurs görmesiyle devam ediyor. Bir yandan Kent Ormanı projemiz de devam ediyor. 

Bugün de Turizm Enformasyon Ofisi, Bay ve bayan yaşlılarımız için hazırladığımız İkinci Bahar Lokali ile Bilgi ve Teknoloji Evi’nde ki devam eden çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah kısa bir süre sonra bu 3 projemiz de insanlarımızın hizmetine sunulacaktır. Ayrıca bu süreçte 2 yeni temizlik aracını ilçemize kazandırdık. Kızılay Cengiz Baygül Kan Alma Merkezimize yer tahsis ettik.

Hayırseverimiz Sayın Cengiz Baygül büyüğümüz ise donanımını sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu hizmetimiz de çok önemlidir. Kan hayat demektir. Kan can demektir. Girişimleri için Kızılay Bafra Şube Başkanımız Sayın Osman Genç’e teşekkür ederim. Biz Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışı ile çok güzel hizmetler gerçekleşiyor. Gerçekleşmeye de devam edecektir.“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4