Balık Model Gelinlikler

2016 gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen gelinlik modellerinden birisi de balık model gelinliklerdir.

Balık Model Gelinlikler ABONE OL

 

2016 gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen gelinlik modellerinden birisi de balık model gelinliklerdir. Balık model gelinlikler alışılmış kabarık gelinliklerin aksine çok daha çekici ve farklı duran bir gelinlik modelidir. Göğüslerden itibaren diz bölgesine kadar vücudu saran ve sıkıştıran gelinlik diz bölgesinden itibaren balık kuyruğu şeklinde genişleyerek aşağı inen bu gelinliğin kuyruğu istenirse yere değecek kadar uzunlukta bırakılıyor istenirse arka kısmı yerde sürünecek kadar uzun yapılıyor

Gelinlik modelleri arasında giymesi en riskli olan gelinlik modellerinden biri balı model gelinliklerdir. Çünkü balık model gelinlikleri giyebilmek için en az mankenler kadar güzel bir fiziğe sahip olmak gerekir. Ülkemizde genel olarak kadınların fiziki yapısı orta boylu kalın belli, balık etli ve geniş popoludur. Elbette fiziği daha güzel olan kadınlar olabilir fakat genelleme yapacak olursak fizikleri bu şekilde. Böyle fiziğe sahip kişiler de balık model gelinlikleri giydiklerinden vücutlarının bütün kusurları ayrı ayrı dikkat çekecektir. Daha zayıf, uzun boylu ve ince belli gelin adaylarının tercih etmesi gereken bir modeldir.

Gelinlik modelleri fiyatları son zamanlarda oldukça farklılık gösteriyor. Özellikle balık model gelinlikler için. Çünkü balık model gelinlikler alışılmışın dışında ve daha farklı bir gelinlik olduğu için ayrıca biraz daha sağlam bir fizik istediği için çok fazla kişi tarafından tercih edilemiyor. Bu nedenle çok fazla seçenek bulmak bu model için odlukça zor.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4