Başkan Belur'dan yeni atanan Kaymakama hayırlı olsun ziyareti

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Uşak Kaymakam adayı iken Ayvacık İlçe Kaymakamlığına tedviren atanan Kemal Ülkü’yü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Başkan Belur'dan yeni atanan Kaymakama hayırlı olsun ziyareti ABONE OL

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette  Belediye Başkanı Mustafa Belur, ilçe ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Kemal Ülkü’ye aktardı. Belediyenin çalışmalarıyla ilgili de bilgiler paylaşan Başkan Belur "Biz İlçe Belediyesi olarak birçok önemli çalışmaya imza attık. Kaymakamlığımızla birlikte yürüttüğümüz projelerimiz de var. Kaymakamlığımız ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bundan sonraki dönemde sayın Kaymakamımla Ayvacık’ımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir kez daha İlçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.Kaymakam Kemal Ülkü ise Başkan Belur’un kendisine gösterdiği ilgi ve yakınlık nedeniyle teşekkür ederek, İlçe için el ele vererek başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi. 

Ziyaret sonrası ilçedeki ortaokullar arası futbol turnuvasında dereceye giren okulların ödül törenine katılan İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü ile Belediye Başkanı Mustafa Belur, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Büyükada, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan öğrencilere kupalarını takdim ettiler.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4